PARTNERZY


PARTNERZY MEDIALNI


PATRONAT HONOROWY

Partnerzy

Informacje o partnerach, erectile którzy wezmą udział w Konferencji będą zamieszczane na bieżąco.
Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w tym zakresie.


Towarowa Giełda Energii S.A.

Towarowa Giełda Energii S.A. (TGE) powstała pod koniec 1999 roku. Jest jedyną licencjonowaną giełdą energii w Polsce. Działalność operacyjną rozpoczęła 30 czerwca 2000 roku. Uruchomienie TGE było jednym z pierwszych działań w kierunku liberalizacji polskiego rynku energii elektrycznej i prywatyzacji sektora elektroenergetycznego. Od lutego 2012 r. TGE jest wyłączną własnością Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


PKN ORLEN S.A.

Jesteśmy jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, generic olej napędowy, viagra olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Zarządzamy siedmioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie. Zintegrowany kompleks rafineryjno?petrochemiczny w Płocku zaliczany jest do najnowocześniejszych i najefektywniejszych tego typu obiektów w Europie. W 2011 r. łączny przerób ropy naftowej w Grupie ORLEN wyniósł blisko 27,8 mln ton.


Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

PGNiG SA jest liderem rynku gazu w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych.


Wielkopolska Spółka Gazownictwa

Jesteśmy wiodącą firmą zarządzająca siecią gazociągów dystrybucyjnych na terenie północno-zachodniej Polski. 155 lat tradycji i doświadczeń czyni z nas niekwestionowanego lidera lokalnego rynku dystrybucji gazu.


Kurzyński, Kosiński, Łyszyk i Wspólnicy ? Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

Kurzyński, Kosiński, Łyszyk i Wspólnicy jest kancelarią prawną oferującą pełen zakres usług prawnych dla biznesu. Na czele kilkunastoosobowego zespołu prawników kancelarii stoi czterech Partnerów, którzy przed założeniem własnej praktyki, przez wiele lat pracowali w wiodących międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie. Opierając się na zdobytym tam doświadczeniu stworzyli kancelarię doskonale rozumiejącą potrzeby i możliwości lokalnego rynku oraz oferującą wysoką jakość w połączeniu z rozsądnym i dostosowanym do lokalnego rynku wynagrodzeniem.
Wynikiem zdobytych doświadczeń i kontaktów jest doradztwo nie tylko dla polskich, ale również zagranicznych klientów, a także złożony i często precedensowy charakter prowadzonych przez kancelarię spraw.
Działamy zarówno na rzecz sektora publicznego jak i prywatnego.


Kancelaria Prawna Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy S.K.A.

Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego. Oferując Klientom nie tylko wsparcie prawne, ale również całościowe zrozumienie ich działalności, jesteśmy dla nich partnerem biznesowym. Nasze kompetencje potwierdzają rekomendacje międzynarodowych rankingów, jak Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000, które opierają się wyłącznie na opiniach Klientów. Posiadamy biura w Warszawie i w Poznaniu, nasze usługi świadczymy w całej Polsce.


GWJ Gramza Wawrzynowicz Jenerowicz Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska

Kancelaria GWJ koncentruje się na doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców działających w regulowanych sektorach gospodarki, w tym w szczególności w sektorze elektroenergetyki, gazownictwa, energetyki odnawialnej. Naszymi klientami są również przedsiębiorstwa działające na rynku teleinformatycznym, telekomunikacyjnym i farmaceutycznym. Obsługujemy procesy inwestycyjne, przejęcia, projekty pozyskiwania finansowania oraz procesy zakupowe. Zespół Kancelarii GWJ tworzy kilkunastu prawników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, spośród których 10 posiada tytuł radcy prawnego lub adwokata.


Wierciński Kwieciński Baehr – Kancelaria Prawnicza


Okręgowa Izby Radców Prawnych w Poznaniu


CH BECK

Fundacja Czysta Energia

Kancelaria Prawna T-legal?